Nawiewniki

CIŚNIENIOWE

2MO - nawiewnik ciśnieniowy, samoregulujący

Nawiewniki samoregulujące. Ilość dostarczanego powietrza zależy od różnicy ciśnienia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. Dzieje się tak do poziomu różnicy ciśnień, przy którym wydajność nawiewnika osiąga wartość maksymalną. Przy dalszym wzroście skrzydełka odchylają się ograniczając ilość doprowadzanego powietrza. Taka sytuacja może być spowodowana, np. podmuchem wiatru. Użytkownik ma możliwość zamknięcia przysłony ograniczając przepływ powietrza do minimum.

 

 

HIGROSTEROWANE

  EMM Nawiewnik higrosterowany, dwustrumieniowy

Najbardziej popularny ze wszystkich nawiewników higrosterowanych. Dostępny jest w 4     różnych kolorach. Estetyczna budowa i niezawodność działania sprawiły, że nawiewnik EMM stał się najpopularniejszym produktem AERECO.

 

 

Klamki

 

Parapety

 

Okucie Roto Designo - chowane zawiasy

Właściciele pięknych domów mają wysokie wymagania w odniesieniu do wyglądu okien. Nasza ukryta strona zawiasowa Roto NT Designo do okien z pvc wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw. Na oknie nie widać zawiasów, nie trzeba zakładać osłonek - nic nie zakłóca perfekcyjnego wyglądu okien, gdyż im mniej widoczny jest "mechanizm" okna tym ładniej.

Jeśli masz projekt lub zdjęcie budynku, którego dotyczyć będzie wycena, ZAŁĄCZ PLIK - a następnie WYŚLIJ.
Odpowiemy najszybciej jak się da.

Załącz plik
Partnerzy
Roto
ABAKUS
Krispol
Veka
Salamander
Somfy
FB