Brama VENTE K2 RFS 60

Brama VENTE K2 RFS 60

Brama VENTE K2 RFS 60

VENTE K2 RFS 60 Najcieplejsza brama garażowa KRISPOL – Dla domów energooszczędnych mamy ofertę specjalną: bramę VENTE K2 RFS 60 o grubości zwiększonej do 60 mm. Ta wyjątkowo ciepła brama posiada dodatkowo podwójne uszczelnienie dolnego panela, uszczelnienia międzysekcyjne oraz dodatkową uszczelkę obwodową, niwelującą mostki termiczne pomiędzy ścianą a kątownikami. Umożliwia to osiągnięcie współczynnika U=0,9 [W/m2K].

KSZTAŁT ŁUKU GÓRNEGO 

 Ciepla Brama 1

CIEPŁE PANELE

  Ciepla Brama 2


USZCZELKA DWUWARGOWA 

Ciepla Brama 3

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Bez względu na to jak dobrze brama wygląda z zewnątrz, nie należy zapominać o tym, że powinna być przede wszystkim solidnie wykonana. Warto zatem sprawdzić, jak brama wygląda od wewnątrz.

W mechanizmach bram stosujemy rozwiązania, które ją wzmacniają, ułatwiają montaż i dopasowanie do przestrzeni garażu, a także zapewniają niezawodność i estetyczny wygląd również od środka.

 

1. OCYNK ANTYKOROZYJNY

 Ocynk

 

2. ŚRODKOWE ZAWIASY

 Rolka

 

3. MALOWANE OKUCIA

Okucia

Bramy KRISPOL są ciągle udoskonalane, wprowadzane w nich rozwiązania poprawiają bezpieczeństwo użytkowania i zabezpieczają działanie mechanizmów. W każdej bramie montowane jest dodatkowe zabezpieczenie przed opadnięciem bramy w przypadku zerwania sprężyny.

Napędy posiadają w standardzie wyłącznik przeciążeniowy, który unosi bramę o ok. 10 cm, gdy ta napotka na opór. Bramę automatyczną można także wyposażyć w fotokomórki, które uniemożliwiają zamknięcie, jeśli w świetle bramy znajdzie się przeszkoda. Rolki jezdne montowane we wszystkich bramach dodatkowo wyposażyć możemy w osłony chroniące palce. Również segmentom bram nadaliśmy specjalnie zaprojektowany, bezpieczny kształt.

Zobacz także

Jeśli masz projekt lub zdjęcie budynku, którego dotyczyć będzie wycena, ZAŁĄCZ PLIK - a następnie WYŚLIJ.
Odpowiemy najszybciej jak się da.

Załącz plik
FB