TO NAS WYRÓŻNIA

Jesteśmy firmą, która dba o klienta począwszy od pomiaru i doradztwa technicznego, po wybór odpowiednich materiałów, aż po montaż zakupionych u nas produktów. Oferujemy nowoczesne wyroby sprawdzonych producentów, ale nie zapominamy przy tym o prawidłowym, odpowiednim do warunków budynku, sposobie montażu. Energooszczędne okna będą spełniały swoje funkcje, tylko pod warunkiem prawidłowego montażu.

Całą naszą wiedzę i doświadczenie wciąż uzupełniamy wprowadzając nowoczesne rozwiązania montażu okien i całej stolarki otworowej. Proponujemy tylko sprawdzone i dopasowane do budynku sposoby montażu. Doradzamy jak powinien wyglądać otwór, aby można było dokonać w nim prawidłowego montażu okien.

Oferujemy ciepły montaż okien warstwowy z zastosowaniem taśm paroszczelnych i paroprzepuszczalnych  ISO CHEMIE lub taśm rozprężnych wielofunkcyjnych ISO CHEMIE HYBRATEC. Montaż okien w warstwie ocieplenia na konsolach  Knelsen lub w systemie belek nośnych ISO-Chemie ISO TOP WINFRAMER .

Stosujemy najwyższej jakości materiały do montażu co ma bezpośredni wpływ na bilans energetyczny nowo powstałego budynku. W nowych budynkach należy stosować nowe wytyczne co do montażu okien, nowe rozwiązania montażowe oparte są na zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów. Nasza wiedza techniczna pozwala na wykonanie prawidłowego i nowoczesnego technologicznie montażu.

Jeśli masz projekt lub zdjęcie budynku, którego dotyczyć będzie wycena, ZAŁĄCZ PLIK - a następnie WYŚLIJ.
Odpowiemy najszybciej jak się da.

Załącz plik
Partnerzy
ISO CHEMIE
Roto
SIEGENIA
MACO
ABAKUS
Krispol
Veka
Salamander
Somfy
SELT
DRE
Erkado
Eko Okna
REHAU
FB